Силвестер Сталоне јави дека е жив и здрав

Лажната вест дека славниот холивудски актер Силвестер Сталоне починал го преплави интернетот, а по повод ваквата бизарност се огласи и неговиот брат Френк Сталоне. Веста …

Силвестер Сталоне јави дека е жив и здрав Прочитај повеќе »