Босанскиот пејач Дин ужива во друштво на манекенки

Фуад Бацковиќ – Дин веќе подолг период живее во Лос Анџелес, град каде што стекнал голем број пријатели од светот на музиката, модата, глумата. Тој …

Босанскиот пејач Дин ужива во друштво на манекенки Прочитај повеќе »