Концертот на Шон Пол нема да се одржи

Концертот кој вечерва Шон Пол требаше да го одржи на стадионот во АРМ ќе се одложи поради технички проблеми, велат организаторите „Фјужн продукција“. Оттаму објаснуваат …

Концертот на Шон Пол нема да се одржи Прочитај повеќе »