Чоколадни коцки со јаболка

Направете вкусни посни чоколадни коцки со јаболка, за сечиј вкус и џеб. СОСТОЈКИ: – 3 рендани јаболка – 2/3 шолја шеќер – 1 прашок за …

Чоколадни коцки со јаболка Прочитај повеќе »