Продолжи секс-војната меѓу САД и Русија: Американците му ја подметнаa на Путин згодната Хадли, откако овој му испрати секси преведувачка на Трамп

Американците му ја подметнале згодната водителка Хeдли Гембл, на рускиот претседател Владимир Путин, додека го правеше интервјуто со него, обвинуваат од Москва. Тие тврдат дека …

Продолжи секс-војната меѓу САД и Русија: Американците му ја подметнаa на Путин згодната Хадли, откако овој му испрати секси преведувачка на Трамп Прочитај повеќе »