(ФОТО) Селма Хаек стана русокоса

Познатата актерка Селма Хаек сосема го промени изгледот и од црнокоса стана русокоса. Новиот изгледа наиде на воодушевување на присутните на британската Академија за филмска …

(ФОТО) Селма Хаек стана русокоса Прочитај повеќе »