Поранешната на Кличко го обвини новиот дечко дека ја истепал

Американската актерка Хајден Панетиери, позната по улогата во серијата „Нешвил“ и поранешна девојка на украинскиот боксер Владимир Кличко, го обвини својот дечко Брајан Хикерсон, за …

Поранешната на Кличко го обвини новиот дечко дека ја истепал Прочитај повеќе »