Хајден Панетиери

Бившата на Кличко четири години ја нема видено ќерка си, ѝ ја зел и ја однел во Украина, а никогаш не ѝ ја врати

Актерката Хајден Панетиери во новата епизода на шоуто Red Table Talk раскажа дека веќе четири години не ја има видено ќерка си Каја. На почетокот …

Бившата на Кличко четири години ја нема видено ќерка си, ѝ ја зел и ја однел во Украина, а никогаш не ѝ ја врати Прочитај повеќе »

(Видео) „Не можам само да седам и да гледам што се случува“, поранешната свршеница на Владимир Кличко собира донации за Украина

Поранешната свршеница на украинскиот боксер Владимир Кличко, Хајден Панетиери, рече дека не можела мирно да седи и да гледа што се случува во Украина, па затоа …

(Видео) „Не можам само да седам и да гледам што се случува“, поранешната свршеница на Владимир Кличко собира донации за Украина Прочитај повеќе »

Дечкото ја препал глумицата Хајден Панетиери за Валентајн

Дечкото на Хајден Панетиери, Брајан Јикерсон, ја препал глумицата за Валентајн, пишуваат странските медиуми. Нападот го пријавиле соседите, а кога полицијата стигнала, ја затекла Хајден …

Дечкото ја препал глумицата Хајден Панетиери за Валентајн Прочитај повеќе »

Scroll to Top