(Фото) Хајди Клум – гола и жешка

Хајди Клум веќе има 44 години, но изгледа одлично. Поранешната сопруга на Флавио Бријаторе сака да ги провоцира своите следбеници на  „Инстаграм“, па неодамна го …

(Фото) Хајди Клум – гола и жешка Прочитај повеќе »