Хајли Болдвин

(Фото) Луксузна свадба: Се венчаа Хајли и Џастин Бибер

По една година од регистрацијата, Хајли и Џастин Бибер направија венчавка во Јужна Каролина. Венчавката се одржа во хотелот Montage Palmetto Bluff и беше затворена за …

(Фото) Луксузна свадба: Се венчаа Хајли и Џастин Бибер Прочитај повеќе »

Џастин Бибер во проблеми затоа што не потпиша предбрачен договор

Светските медиуми пишуваат дека канадскиот пејач Џастин Бибер е загрижен затоа што не потпишал предбрачен договор и е загрижен што би можело да се случи …

Џастин Бибер во проблеми затоа што не потпиша предбрачен договор Прочитај повеќе »

Scroll to Top