(Видео) Тренер се повреди додека го славеше погодокот на својот фудбалер во 95 минута

Тренерот на Борусија Дортмунд, Лусијен Фавр се повреди додека го славеше победничкиот погодок на неговиот тим во 95. минута против Дизелдроф. Халанд беше стрелец на …

(Видео) Тренер се повреди додека го славеше погодокот на својот фудбалер во 95 минута Прочитај повеќе »