Цеца му пееше на кралот на текстилот од Нови Пазар

Фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ била главна ѕвезда на отворањето на луксузниот хотел во Нови Пазар, а пристигнала на повик на кралот на текстилот Хали Емровиќ, сопственик …

Цеца му пееше на кралот на текстилот од Нови Пазар Прочитај повеќе »