Беквалац пресреќна, Катја ги направи првите чекори

Ќерката на српската пејачката Наташа Беквалац, Катја ги направи своите први чекори. Малата Катја цело време имала поддршка и помош од својата постара сестра Хана. …

Беквалац пресреќна, Катја ги направи првите чекори Прочитај повеќе »