Хари и Меган

Кејт Мидлтон и кралот Чарлс добија поддршка од Хари и Меган, по веста за нивните здравствени проблеми

Деновиве многу се зборува за здравјето на британскиот крал Чарлс Трети и принцезата од Велс Кејт Мидлтон. Имено, Кејт е во болница речиси една недела …

Кејт Мидлтон и кралот Чарлс добија поддршка од Хари и Меган, по веста за нивните здравствени проблеми Прочитај повеќе »

Објавени се првите три епизоди од серијата за „Хари и Меган“ кои содржат снимки од нивната приватна архива

Долгоочекуваниот документарен серијал конечно излезе на платформата Нетфликс, а по првите три епизоди секој четврток ќе излегуваат нови. По објавувањето на трејлерот на Нетфликс сега …

Објавени се првите три епизоди од серијата за „Хари и Меган“ кои содржат снимки од нивната приватна архива Прочитај повеќе »

Scroll to Top