Хари Потер се соблече гол за новата улога во серијата „Чудотворци“

Актерот Даниел Редклиф е најпознат како волшебникот од франшизата „Хари Потер“ позира во долна облека. Даниел се најде во главната улога во серијата „Чудотворци“, чиј …

Хари Потер се соблече гол за новата улога во серијата „Чудотворци“ Прочитај повеќе »