(Фото) Расел Кроу ја залижа косата и пушти брада

Оскаровецот Расел Кроу (54) има нов имиџ. Актерот објави фотографија на која има седа брада и залижана коса. Фановите се во недоумица дали новиот изглед …

(Фото) Расел Кроу ја залижа косата и пушти брада Прочитај повеќе »