Меган е љубоморна, поранешната го покани принцот Хари на свадба

Војвотката Меган Маркл му е љубоморна на својот сопруг принцот Хари, затоа што ќе се појави на венчавката на неговата поранешна девојка Кресида Бонас, пишуваат …

Меган е љубоморна, поранешната го покани принцот Хари на свадба Прочитај повеќе »