харис берковиќ

Тајно се венчаше српската пејачка Рада Манојовиќ

Српската пејачка Рада Манојовиќ и Харис Берковиќ тајно се венчале, пишуваат српските медиуми. Оваа вест, како што пренесуваат таблоидите, воопшто не го воодушевила таткото на …

Тајно се венчаше српската пејачка Рада Манојовиќ Прочитај повеќе »

(Видео) Рада Манојловиќ ја скрати и офарба косата

Српската пејачка Радмила Манојловиќ која во јавноста е позната по својата долга коса, се реши да го промени имиџот. Долгата коса која долг период беше …

(Видео) Рада Манојловиќ ја скрати и офарба косата Прочитај повеќе »

Момчето на Рада Манојловиќ и врши притисок да се преселат во Босна

Рада Манојловиќ одбива да се пресели со нејзиното момче Харис Берковиќ во Босна и Херцеговина, затоа што како што велат нејзините блиски пријатели, пејачката е …

Момчето на Рада Манојловиќ и врши притисок да се преселат во Босна Прочитај повеќе »

Се разделуваат Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ?

Пејачката Рада Манојловиќ и нејзиниот партнер Харис Берковиќ можно е да стават точка на емотивната врска. „Не можат да ги усогласат обврските и плановите. Сè …

Се разделуваат Рада Манојловиќ и Харис Берковиќ? Прочитај повеќе »

Scroll to Top