Ѕвездата од серијата „Бафи убиец на вампири“ го обвини режисерот за злоупотреба

Актерката Харизма Карпентер, позната од улогата во серијата „Бафи, убиец на вампири“, го обвини режисерот и продуцент Џос Ведон дека ја злоупотребил за време на …

Ѕвездата од серијата „Бафи убиец на вампири“ го обвини режисерот за злоупотреба Прочитај повеќе »