(Фото) Викторија објави слика од Бекам и ќерка им Харпер која ги згрози фановите

Модната креаторка и поранешна пејачка Викторија Бекам објави фотографија од нејзиниот сопруг Дејвид Бекам и нивната девет годишна ќерка Харпер Севен, која ги згрози фановите. …

(Фото) Викторија објави слика од Бекам и ќерка им Харпер која ги згрози фановите Прочитај повеќе »