Ријана му го скрши срцето на арапскиот милијардер

Ријана и Хасан Џамил ја раскинаа едногодишната врска. Поп-пејачката одлучила да го откачи Арапот, кој тежи околу 1,5 милијарда долари. Ријана и Хасан се забавуваат …

Ријана му го скрши срцето на арапскиот милијардер Прочитај повеќе »