Ријана ќе се мажи за арапски милијардер

Пејачката од Барбадос веќе две години е во врска со арапскиот милијардер Хасан Јамелом, а нивни заеднички пријатели велат дека наскоро двојката ќе се венча, …

Ријана ќе се мажи за арапски милијардер Прочитај повеќе »