Почина Лари Флинт, кралот на порноиндустријата

Контроверзниот издавач на порнографското списание „Хаслер“, Лари Флинт, почина во Лос Анџелес на 78-годишна возраст. Тој почина во средата откако му откажало срцето. Лари Флинт беше …

Почина Лари Флинт, кралот на порноиндустријата Прочитај повеќе »