(Фото) „Не ми е толку голем“, реагира Орландо Блум откако го сликаа гол додека весла

Актерот Орландо Блум се најде среде скандал откако бил фотографиран гол додека весла на штица за сурфање заедно со свршеницата Кети Пери. Медиумите ги објавија …

(Фото) „Не ми е толку голем“, реагира Орландо Блум откако го сликаа гол додека весла Прочитај повеќе »