(Видео) Тренер побарал од фудбалерите да му ги скршат нозете на противнички играч затоа што ги провоцирал

Тренерот на Мајорка, Хавиер Агире побарал од своите фудбалери да му ги скршат нозете на играчот на Реал Мадрид, Винисиус Жуниор, затоа што ги провоцирал …

(Видео) Тренер побарал од фудбалерите да му ги скршат нозете на противнички играч затоа што ги провоцирал Прочитај повеќе »