Каскадер јa оставил Анџелина Џоли за да биде со девојка му

Каскадерот Хавиер Лејк ја оставил американската глумица Анџелина Џоли, за да биде со девојка му, пишуваат американските таблоиди. Лејк и Џоли се запознале за време …

Каскадер јa оставил Анџелина Џоли за да биде со девојка му Прочитај повеќе »