Полицијата го реши нејзиното убиство, последното селфи го разоткрил убиецот

Валери Рејес (24) од Њујорк се фотографирала со својот дечко Хавијер да Силва Рохас во аптека, а направеното селфи и било последното нешто што девојката …

Полицијата го реши нејзиното убиство, последното селфи го разоткрил убиецот Прочитај повеќе »