Пронајдено девојче кое било киднапирано пред шест години, го препознале во продавница од серијата Нерешени мистерии на Нетфликс

Деветгодишно девојче кое нејзината мајка го киднапирала во 2017 година, од домот на бившиот, било најдено живо и здраво во продавница во Северна Каролина. Го …

Пронајдено девојче кое било киднапирано пред шест години, го препознале во продавница од серијата Нерешени мистерии на Нетфликс Прочитај повеќе »