Хејли Бибер

(Видео) Хејли Бибер бремена: го покажа стомакот во венчаницата, Џастин пресреќен

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли го очекуваат своето прво дете. По бројните шпекулации за бременоста на манекенката, тие ја споделија радосната вест на своите …

(Видео) Хејли Бибер бремена: го покажа стомакот во венчаницата, Џастин пресреќен Прочитај повеќе »

Џастин Бибер се разведува од Хејли, фановите тврдат дека бившата девојка тоа го најавува во видео

Селена Гомез (31) со своето ново видео предизвика реакции кај следбениците на социјалните мрежи. Многумина тврдат дека новиот спот го посветила како порака на бившиот …

Џастин Бибер се разведува од Хејли, фановите тврдат дека бившата девојка тоа го најавува во видео Прочитај повеќе »

(Видео) Ким Кардашијан и Хајли Бибер откриja дека имале секс во авион и доживеале оргазам за време на лет

Ким Кардашијан неодамна гостуваше во шоуто на Хејли Бибер и откри многу непознати детали за себе. Двете дами разговарале на интимни теми и си читале …

(Видео) Ким Кардашијан и Хајли Бибер откриja дека имале секс во авион и доживеале оргазам за време на лет Прочитај повеќе »

(Фото) По шпекулациите дека ѝ го украла, бившата на Џастин Бибер се дружеше со Хејли на гала-вечер во Лос Анџелес

Бившаната девојка на Џастин Бибер, Селена Гомез и сопругата на пејачот Хејли Бибер позираа заедно на галата на музејот на Академијата во Лос Анџелес. Фотографот …

(Фото) По шпекулациите дека ѝ го украла, бившата на Џастин Бибер се дружеше со Хејли на гала-вечер во Лос Анџелес Прочитај повеќе »

(Видео) Хејли Бибер, по мозочниот удар, морала да оди на операција на срцето

Сопругата на канадскиот пејач Џастин Бибер, Хајли направила операција на срцето откако минатиот месеци доживеа помал мозочен удар. Таа на пријателите им откри дека неодамна …

(Видео) Хејли Бибер, по мозочниот удар, морала да оди на операција на срцето Прочитај повеќе »

Хејли Бибер била хоспитализирана поради проблеми со мозокот

Сопругата на канадскиот пејач Џастин Бибер, Хејли Бибер била хоспитализирана поради проблемите со мозојот. Лекарите кои ја примиле велат дека веројатно проблемите настанале како последица …

Хејли Бибер била хоспитализирана поради проблеми со мозокот Прочитај повеќе »

Маж ми ме малтерира и е лош со мене, само за ова слушам откако се омажив, вели Хајли за бракот со Џастин Бибер

Манекенка Хејли Бибер откри детали од бракот со канадскиот пејач Џастин Бибер. Таа во интервју кај Деми Ловато ги негираше шпекулациите и рече дека тоа …

Маж ми ме малтерира и е лош со мене, само за ова слушам откако се омажив, вели Хајли за бракот со Џастин Бибер Прочитај повеќе »

(Фото) Хејли и Џастин Бибер купија вила од 8,5 милиони долари во Бевели Хилс

Познатиот канадски пејач Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли купија вила од 8,5 милиони долари во Беверли Хилс. Вилата на која ѝ дале име The Tropics, …

(Фото) Хејли и Џастин Бибер купија вила од 8,5 милиони долари во Бевели Хилс Прочитај повеќе »

„Не можам да верувам дека си моја“, Џастин Бибер со емотивна порака ѝ честита роденден на Хејли

Популарниот канадски пејач Џастин Бибер, со емотивна порака ѝ го честиташе 24. роденден на неговата сопруга Хејли. „Моите очи се за тебе. Моето срце е …

„Не можам да верувам дека си моја“, Џастин Бибер со емотивна порака ѝ честита роденден на Хејли Прочитај повеќе »

Scroll to Top