Фудбалер ја изневерил девојката со нејзина пријателка, па добил отказ од ПСЖ

Челниците на францускиот шампион ПСЖ неодамна му го раскинаа договорот на напаѓачот Хесе Родригез на половина година пред неговото истекување поради големиот број сексуални скандали …

Фудбалер ја изневерил девојката со нејзина пријателка, па добил отказ од ПСЖ Прочитај повеќе »