Сè уште не закрепнавме по смртта на Халина Хачинс, сопругата на Алек Болдвин за трагедијата во Ново Мексико

Сопругата на Алек Болдвин, Хиларија, за првпат во интервју за Extru зборуваше за трагедијата што се случи за време на снимањето на филмот Rust во …

Сè уште не закрепнавме по смртта на Халина Хачинс, сопругата на Алек Болдвин за трагедијата во Ново Мексико Прочитај повеќе »