(Видео) Руски фудбалери заиграа оро за време на натпреварот

Руските фудбалери на Химки загубија од Урал со 2:1 на гости, но станаа вистински хит. Додека чекаа еден од нивните согирачи да изведе корнер, тие …

(Видео) Руски фудбалери заиграа оро за време на натпреварот Прочитај повеќе »