Хју Џекмен

Глумецот Хју Џекмен повторно прави тестирање за рак на кожата, откако претходно шест пати му беше дијагностициран

Австралискиот актер Хју Џекмен откри дека повторно правел тестирања за рак на кожата, откако претходно по шести пати му беше отстранет овој вид на рак. …

Глумецот Хју Џекмен повторно прави тестирање за рак на кожата, откако претходно шест пати му беше дијагностициран Прочитај повеќе »

Хју Џекмен негира дека користел стероиди за улогата на Вулвурин

Австралискиот глумец Хју Џекмен рече дека не користел стероиди за улогата на Вулверин во филмовите на „Икс Мен“. Во интервјуто за Крис Валас на HBO, …

Хју Џекмен негира дека користел стероиди за улогата на Вулвурин Прочитај повеќе »

(Видео) Само преку мене мртов Хју Џекман може да биде Бонд, рече Даниел Крег откако ја одигра последната улога на тајниот агент

Откако и официјално стана јасно дека Даниел Крег повеќе нема да го глуми Џејмс Бонд, во јавноста почнаа шпекулациите околу тоа кој ќе биде новиот …

(Видео) Само преку мене мртов Хју Џекман може да биде Бонд, рече Даниел Крег откако ја одигра последната улога на тајниот агент Прочитај повеќе »

На Хју Џекмен не му пречи разликата во години со сопругата

Актерот Хју Џекмен вели дека е во среќен брак со неговата 13 години постара сопруга Дебора. Двајцата се во брак 23 години. На почетокот на …

На Хју Џекмен не му пречи разликата во години со сопругата Прочитај повеќе »

Scroll to Top