Фудбалерите на ПСЖ и Башакшехир го напуштија теренот поради раститички испад на четвртиот судија

Вчера, фудбалерите на ПСЖ и Башакшехир го напуштија теренот за време на натпреварот во Лигата на шампионите поради растистички испад на четвртиот судија. Натпреварот беше …

Фудбалерите на ПСЖ и Башакшехир го напуштија теренот поради раститички испад на четвртиот судија Прочитај повеќе »