Пијан, запуштен, со секс кукла на грбот – Холивудскиот заводник, не личи на себе

Славниот актер ги запрепасти сите со драстичната промена. Кога се појавија првите слики од снимањето на филмот „Beach Bum“ во Мајами, никој на нив не …

Пијан, запуштен, со секс кукла на грбот – Холивудскиот заводник, не личи на себе Прочитај повеќе »