(ВИДЕО) Ликот на Путин се појави на фасадата на еден од хотлеите на Доналд Трамп

На фасадата на еден од луксузните хотели на „Трам Сохо“, во Њујорк е проектиран ликот на рускиот претседател Владимир Путин, со пратечка порака, објави „Бизнис …

(ВИДЕО) Ликот на Путин се појави на фасадата на еден од хотлеите на Доналд Трамп Прочитај повеќе »