Убиен познат диџеј во Бразил, го застрелале откако одбил да пушта музика

Музичарот Хозе Марио Дуарте, познат како Марио диџеј, е убиен во неделата во Бразил. Го застрелале откако одбил да пушта музика, пренесе британски „Сан“.  Марио …

Убиен познат диџеј во Бразил, го застрелале откако одбил да пушта музика Прочитај повеќе »