(Фото) Скапи штикли за 47. роденден на Лила

Водителката Лила Филиповска денеска полни 47 години. Откако откри дека ѝ е роденден, таа се пофали дека го добила првиот подарок, црни салонки од модниот …

(Фото) Скапи штикли за 47. роденден на Лила Прочитај повеќе »