(Видео) Руски тенисер гол во када со девојка му се опушти по поразот од Ѓоковиќ

Рускиот тенисер Иван Гаков сними видео од каде каде заедно со сопругата, го славеа поразот од Новак Ѓоковиќ на мастерсот во Монако. Ѓоковиќ го победи …

(Видео) Руски тенисер гол во када со девојка му се опушти по поразот од Ѓоковиќ Прочитај повеќе »