изненадија

Калиниќ наполни 45 години, а жената и децата му подготвија изненадување

Познатиот српски водител Милан Калиниќ на „Инстаграм“ сподели фотографија со семејството на која се гледа какво изненадување му подготвиле за роденденот. Милан Калиниќ денеска полни …

Калиниќ наполни 45 години, а жената и децата му подготвија изненадување Прочитај повеќе »

ЗАВРШИ СОСТАНОКОТ МЕЃУ ПУТИН И ТРАМП – И двајцата го изненадија светот!

На маргините на самитот G20 во Хамбург, вчера започна состанокот меѓу претседателите на САД и Русија, Доналд Трамп и Владимир Путин, и нивниот прв формален …

ЗАВРШИ СОСТАНОКОТ МЕЃУ ПУТИН И ТРАМП – И двајцата го изненадија светот! Прочитај повеќе »