Калиниќ наполни 45 години, а жената и децата му подготвија изненадување

By
Познатиот српски водител Милан Калиниќ на „Инстаграм“ сподели фотографија со семејството на која се гледа какво изненадување му подготвиле за роденденот. Милан Калиниќ денеска полни 45 години, а роденденот почна да го прославува дома. Тој очигледно не планирал роденденот го започне на возбудлив начин, но неговата сопруга Сандра и децата имале друг план. Вчеравечер, во доцните часови, тие го изненадија со торта, конфети, a актерот дувал и 45 свеќички.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

animes online Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.

watch subbed anime 4Anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom

4anime tv Naruto: Shippuden

sites to watch anime DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO

anime stream 4Anime Naruto (Dub)