(Фото) Јанкулоска во сејмена идила

Поранешната министерка за внатрешни работи Гордана Јанкулоска е во Охрид со сопругот Влатко и со синот Петар. „Семејство“, напиша ексминистерката покрај неколкуте заеднички слики што …

(Фото) Јанкулоска во сејмена идила Прочитај повеќе »