(Фото) Јелисавета Орашанин го покажа трудничкиот стомак

Актерката Јелисавета Орашанин и нејзиниот сопруг, кошаркарот Милош Теодосиќ, наскоро ќе станат родители. Откако заврши со снимањето на сериите во Србија, актерката деновите на бременост …

(Фото) Јелисавета Орашанин го покажа трудничкиот стомак Прочитај повеќе »