(Фото) Јохан и Соња кај затворениците во Хаг, оттаму во Келн поддршка за Вардар

Фолк-пејачката Соња Тарчуловска заедно со сопругот Јохан биле во затворот во Хаг, од каде споделија и фотографија. Јохан на својот фејсбук-профил кажа дека дошол на …

(Фото) Јохан и Соња кај затворениците во Хаг, оттаму во Келн поддршка за Вардар Прочитај повеќе »