јохан тарчуловски

(Видео) Јохан и Соња Тарчуловска во бекстејџ навиваа за Мелани во „Ѕвездите на гранд“

Мелани Тарчуловска викендов настапи во „Ѕвездите на Гранд“. Таа ги испеа „Јовано Јованке“ и „Магла“ од Антониа Гиговска. Иако доби аплаузи од публиката, дел од …

(Видео) Јохан и Соња Тарчуловска во бекстејџ навиваа за Мелани во „Ѕвездите на гранд“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top