јордан мијалков

Јордан Мијалков и Анастасија ѝ го прославија првиот роденден на ќерката

Јордан Мијалков со сопругата Анастасија ` го прославија првиот роденден на ќерката, Александра. Роденденската забава ја направија со многу шарени балони, а момент од убавата …

Јордан Мијалков и Анастасија ѝ го прославија првиот роденден на ќерката Прочитај повеќе »

Јордан Мијалков и сопругата Анастасија пловат со јахта на Санторини

Синот на Сандра и Сашо Мијалкови, Јордан заедно со неговата сопруга Анастасија уживаат на одмор во Грција. Парот објави фотографии од крајбрежниот град Оја на …

Јордан Мијалков и сопругата Анастасија пловат со јахта на Санторини Прочитај повеќе »

(Галерија) Се ожени синот на Сашо и Сандра Мијалкови, мала венчавка и невеста во секси фустан

Се ожени Јордан, постариот син на Сашо и Александра Мијалкови. Тие се венчаа свадба во кругот на најблиските. Невестата Анастасија е бремена, но тоа не …

(Галерија) Се ожени синот на Сашо и Сандра Мијалкови, мала венчавка и невеста во секси фустан Прочитај повеќе »

Scroll to Top