(Фото) Сопартијците не ја дружеа Шеќеринска на Скопје прајд

Неколкумина членови на Влада и поранешни министри вчера дојдоа и се приклучија на стотиците граѓани кои маршираа на Парадата на гордоста во Скопје. Сите маршираа …

(Фото) Сопартијците не ја дружеа Шеќеринска на Скопје прајд Прочитај повеќе »