(Фото) Ким Џонг-ун првпат ја покажа ќерка си во јавност

Севернокорејскиот лидер Ким Џонг Ун, за првпат ја покажа ќерка му Ју Ае во јавност. Двајцата биле видени на лансирањето на една интерконтинентална балистичка ракета. …

(Фото) Ким Џонг-ун првпат ја покажа ќерка си во јавност Прочитај повеќе »