јули

Хороскоп за 20 јули: На стрелецот потребна му е забава, а рибите треба да ги намалат трошоците

Овен Не плашете се да играте на големо денес, ѕвездите се на ваша страна. Го привлековте вниманието на некои важни луѓе и сега ви треба …

Хороскоп за 20 јули: На стрелецот потребна му е забава, а рибите треба да ги намалат трошоците Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Во Хрватска толку многу наврна снег што среде јули камиони го расчистуваат

Силно невреме пропратено со град ја погоди денес Истра, а поради количината на мраз на патиштата испратени се камиони за остранување на снег, јавуваат локалните …

(ВИДЕО) Во Хрватска толку многу наврна снег што среде јули камиони го расчистуваат Прочитај повеќе »

Scroll to Top