Тренерот на Баерн Минхен доби отказ затоа што девојка му работи како новинар за „Билд“

Баерн Минхен ги изненади сите откако му даде отказ на тренерот Јулијан Нагелсман, а на негово место го донесе Томас Тухел. Нагелсман дојде минатата сезона …

Тренерот на Баерн Минхен доби отказ затоа што девојка му работи како новинар за „Билд“ Прочитај повеќе »